Az ÓE AIAMDI a SAMI 2017 nemzetközi konferencián PhD speciális szekciót szervezett

Az Óbudai Egyetem Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskolája fórumot biztosított hallgatóinak a nemzetközi mércét megütő új kutatási eredmények bemutatására. Nemzetközi szintű előadási és publikációs lehetőséget biztosított hallgatóinak, akiktől elvárták, hogy új kutatási eredményeiket bemutassák és megméressék. Kutatásukban előrehaladott, a fokozatszerzési eljárás közelébe jutott hallgatóktól elvárták a részvételt. A programba vett, előadott és alkalmasnak bizonyult cikkek bekerültek az IEEE XPlore digitális könyvtárba.

A fentiek szellemében az AIAMDI az IEEE 15th International Symposium on Applied Machine Intelligence and Informatics (SAMI 2017) nemzetközi konferencián, doktoriskolai hallgatók számára megszervezte a „Special Session on Recent PhD Research Achievements in Applied Informatics” című speciális szekciót. A SAMI 2017 konferenciát 2017. január 26 és 28. között Herl'any-ban, Szlovákiában rendezték.

A szekció programja itt található.