Az ÓE AIAMDI a SAMI 2018 nemzetközi konferencián PhD speciális szekciót szervez

Az Óbudai Egyetem Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskolája fórumot biztosít hallgatóinak a nemzetközi mércét megütő új kutatási eredmények bemutatására. Nemzetközi szintű előadási és publikációs lehetőséget biztosítunk hallgatóinknak, akiktől várjuk, hogy új kutatási eredményeiket bemutassák és megméressék. Kutatásukban előrehaladott, a fokozatszerzési eljárás közelébe jutott hallgatóinktól elvárjuk a részvételt. A szekciókban szívesen látjuk más doktori iskolák hallgatónak paper-jeit. A benyújtott paper-ek átmennek a konferenciák nemzetközi bírálati folyamatán. A programba vett, előadott és alkalmasnak bizonyult cikkek bekerülnek az IEEE XPlore digitális könyvtárba. A fentiek szellemében az AIAMDI az IEEE 16th International Symposium on Applied Machine Intelligence and Informatics (SAMI 2018) nemzetközi konferencián, doktoriskolai hallgatók számára megszervezi a „Special Session on Recent PhD Research Achievements in Applied Informatics” című speciális szekciót. A cikkeket kérjük a SAMI 2018 konferencia benyújtási rendszerében elhelyezni. A határidő ebben a szekcióban 2017. december 10. A SAMI 2018 konferenciát 2018. február 7 és 10. között Herl'any-ban, Szlovákiában rendezik A hallgatók az itt letölthető felhívás szerint nyújthatnak be papert.