Az ÓE AIAMDI speciális PhD szekciót szervez a SACI 2020 nemzetközi konferencián

Az ÓE AIAMDI megszervezi a Special Session on PhD Student Research in Applied Informatics and Numerical Mathematics című speciális szekciót az IEEE 14th International Symposium on Applied Computational Intelligence and Informatics (SACI 2020) konferencián, amelyet 2020. május 21. és 23. között, Temesváron, Romániában rendeznek. Más doktori iskolák hallgatóinak munkáit is szívesen látjuk. A hallgatók az itt letölthető felhívás szerint nyújthatnak be papert.

Az Óbudai Egyetem Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskolája fórumot biztosít hallgatóinak a nemzetközi mércét megütő új kutatási eredmények bemutatására. Nemzetközi szintű előadási és publikációs lehetőséget biztosítunk hallgatóinknak, akiktől várjuk, hogy új kutatási eredményeiket bemutassák és megméressék. Kérjük, öregbítsék Doktori Iskolánk fejlődő nemzetközi hírnevét! Kutatásukban előrehaladott és a fokozatszerzési eljárás közelébe jutott hallgatóinktól elvárjuk a részvételt. A szekciókba benyújtott paper-ek átmennek a konferenciák nemzetközi bírálati folyamatán. A programba vett, előadott és alkalmasnak bizonyult cikkek bekerülnek az IEEE XPlore digitális könyvtárba.