Az ÓE AIAMDI speciális PhD szekciót szervez a SISY 2018 nemzetközi konferencián

Az ÓE AIAMDI megszervezi a Special Session on PhD Student Research in Applied Intelligent Informatics and Numerical Mathematics című speciális szekciót az IEEE 16th International Symposium on Intelligent Systems and Informatics (SISY 2018) konferencián, amelyet 2018 szeptember 13. és 15. között rendeznek (Subotica, Szerbia). Más doktori iskolák hallgatóinak munkáit is szívese látjuk. A hallgatók az itt letölthető felhívás szerint nyújthatnak be papert.

Az Óbudai Egyetem Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskolája fórumot biztosít hallgatóinak a nemzetközi mércét megütő új kutatási eredmények bemutatására. Nemzetközi szintű előadási és publikációs lehetőséget biztosítunk hallgatóinknak, akiktől várjuk, hogy új kutatási eredményeiket bemutassák és megméressék. Kérjük, öregbítsék az AIAMDI fejlődő nemzetközi hírnevét! Kutatásukban előrehaladott, a fokozatszerzési eljárás közelébe jutott hallgatóinktól elvárjuk a részvételt. A szekciókba benyújtott paper-ek átmennek a konferenciák nemzetközi bírálati folyamatán. A programba vett, előadott és alkalmasnak bizonyult cikkek bekerülnek az IEEE XPlore digitális könyvtárba.

Operatív igazgató