Interdiszciplináris Doktorandusz Konferencia (IDK2020) - elhalasztás

Tisztelt Hallgatók!

A Kormány 41/2020. (III. 11.) Korm. rendelete miatt korlátozások léptek életbe a Pécsi Tudományegyetemen is. Ennek okán a Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata a május 22-23. között tartandó Interdiszciplináris Doktorandusz Konferenciát (IDK2020) a hallgatók védelme érdekében határozatlan időre elhalasztja.

Az esemény jövőbeli dátumáról a későbbiekben fogunk tájékoztatást adni.

Üdvözlettel,
Závodi Bence

A rendezvény lehetőséget kíván biztosítani valamennyi tudományterületről érkező doktorandusz, fiatal kutató, valamint kiemelkedő tudományos munkásságot folytató graduális hallgató számára kutatási eredményeik prezentálására. Emellett kiemelt célunk, hogy felületet biztosítsunk a különböző területen tevékenykedő résztvevők számára szakmai kapcsolataik bővítésére.

A konferencia időpontja: 2020. május 22-23.

A konferencia helyszíne: Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar (Pécs, 48-as tér 1.)

Regisztrációs és absztraktfeltöltési határidő: 2020. április 10.

A rendezvény weboldala: IDK2020

Üdvözlettel: