Szeretettel köszöntjük újonnan felvett hallgatóinkat

Az AIAMDI vezetősége örömmel üdvözli az újonnan felvetteket, hallgatóinak sorában. Reméljük, hogy mindannyian fontos új kutatási eredményekkel és publikációkkal gyarapítják doktori iskolánkat! Mindenkinek sikeres munkát és fokozatszerzést kívánunk! A témavezető(k) irányításával kidolgozott és ellenjegyzett kutatási munkatervet és tanulmányi tervet az Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskola vezetőjének, elektronikusan és nyomtatott formában kell beadni. Az AIAMDI hallgatóinak kutatási eredményeiket publikációkban közzé kell tenni. Ezen a helyen is felhívjuk a figyelmet, hogy csak a Magyar Tudományos Művek Tárába felvett munkákért tudunk a félévek végén publikációs kreditet adni. Mindenkinek sikeres kutatást kívánunk!

Az AIAMDI Vezetősége