Az ÓE AIAMDI speciális PhD szekciót szervez a SISY 2022 nemzetközi konferencián

Az ÓE AIAMDI megszervezi a Special Session on PhD Student Research in Applied Informatics (organized by László Horváth), a Special Session on PhD Student Research in Numerical Mathematics (organized by Alexandru Kristály), valamint a Special session on Research Protocols and Systematic Reviews (organized by Zsombor Zrubka) című speciális szekciókat az IEEE 20th Jubilee International Symposium on Intelligent Systems and Informatics (SISY 2022) konferencián, amelyet 2022. szeptember 15. és 17. között, Szabadkán, Szerbiában rendeznek. Más doktori iskolák hallgatóinak munkáit is szívesen látjuk. A hallgatók az itt letölthető felhívás szerint nyújthatnak be papert.

Az Óbudai Egyetem Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskolája fórumot biztosít hallgatóinak a nemzetközi mércét megütő új kutatási eredmények bemutatására. Nemzetközi szintű előadási és publikációs lehetőséget biztosítunk hallgatóinknak, akiktől várjuk, hogy új kutatási eredményeiket bemutassák és megméressék. Kérjük, öregbítsék Doktori Iskolánk fejlődő nemzetközi hírnevét! Kutatásukban előrehaladott és a fokozatszerzési eljárás közelébe jutott hallgatóinktól elvárjuk a részvételt. A szekciókba benyújtott paper-ek átmennek a konferenciák nemzetközi bírálati folyamatán. A programba vett, előadott és alkalmasnak bizonyult cikkek bekerülnek az IEEE XPlore digitális könyvtárba.